Πρωτάθλημα Υποδομής Όμιλος Σάμου - 2018-2019 Εκτύπωση
Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 00:00

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ

  Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100

  Τηλ: 22730-27794

  Fax: 22730-24577

  Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                              2018-2019     ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ

                                                            ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

          1  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -

          2  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                      -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    4                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -

          3  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    2                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                    -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    4                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -

          4  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -

          5  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -

          6  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ    

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘΥΛΛΟΥ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΥ         -

          7  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -

          8  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                     -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -

          9  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    2                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -

        10  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    3                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -

        11  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    2                                                                   ΑΕ ΒΑΘ/ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ         -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -

        12  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                   -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -

        13  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ         -

                

        14  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    2                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ.  ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                      -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 09:47