Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σάμου

Έτος Ίδρυσης 1951

Α' κατηγορία Σάμου 2018-2019 Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 00:00

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ

  ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

  Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100

  Τηλ: 22730-27794,   Fax: 22730-24577

  www.epssamou.gr   e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                              2018-2019       ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ

                                                               Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ         ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                       ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

          1  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                     -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                   -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

          2  η αγωνιστική

    1                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    3                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    5                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

          3  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    2                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    5                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

          4  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

          5  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    2                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                 

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    5                                                                   ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                        -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

          6  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

          7  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

          8  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    5                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

          9  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

        10  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    5                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

        11  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    2                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    5                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

        12  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    3                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

        13  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    2                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

        14  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    3                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

        15  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    5                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

        16  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    5                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

        17  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ     

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    5                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

        18  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    3                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    5                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 09:02
 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 18/11/18 14:30 ΚΟΝΤΑΚΑΙΪΚΩΝ ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ ΤΖΟΛΑ ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ  – ΙΚΑΡΟΣ 17/11/18 14:30 Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ ΠΛΙΑΓΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ ΣΑΜΟΥ –  ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17/11/18 14:30 ΣΑΜΟΥ ΣΙΠΚΑΣ ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΣΑΦΗΣ  ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ –ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 18/11/18 14:30 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΣΙΠΚΑΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΑΚΗΣ ΛΑΙΛΑΨ – ΑΕ ΒΑΘ.ΠΑΝΣ       ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΛΟΓΩ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 16 Νοε 2018 Hits:11305 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ Πειθαρχική Επιτροπή ΠΡΑΚΤΙΚΟ 8ο Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΣ κατά τη συνεδρίαση της, την Τετάρτη  14/11/18 αποφάσισε  :  Επιβάλλει   Χρηματική  ποινή σε Προπονητή - Υπεύθυνο Αγωνιστικής  Λειτουργίας –Σωματεία ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 15 Νοε 2018 Hits:6627 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

      ΥΠΟΔΟΜΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ)    5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  10 /11/2018    Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ 1. ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 1 – 10 2. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ 6 – 1 3. ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ 1 – 5  

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 14 Νοε 2018 Hits:4613 Πρωτάθλημα Υποδομής Ομίλου Σάμου 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 20…

      ΥΠΟΔΟΜΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ )   2η & 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 07 -11 /11/2018   Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ 1. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3 – 0 2. ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 9 – 0  

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 14 Νοε 2018 Hits:993 Πρωτάθλημα Υποδομής ομίλου Ικαρίας 2018-19

Πρακτικό Επιτροπής Πρωταθλημάτων - Κυπέλ…

 ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ Επιτροπή Πρωταθλημάτων – Κυπέλλου   ΠΡΑΚΤΙΚΟ 8ο Το Δ.Σ. της ΕΠΣΣ   κατά τη συνεδρίασή του, την Τρίτη   13/11/2018 επικύρωσε την από  13/11/2018 απόφαση της Επιτροπής Πρωτ/των – Κυπέλλου  όπως  παρακάτω :...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 14 Νοε 2018 Hits:5095 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

      Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ  – ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 14:30 ΚΟΝΤΑΚΑΙΪΚΩΝ ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ   –  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ      ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 14:30 Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ ΑΟ ΣΑΜΟΥ  – ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ      ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 14:30 ΣΑΜΟΥ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 12 Νοε 2018 Hits:4516 Νέα της ΕΠΣΣ

Κύπελλο 2018-2019

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ ΚΛΗΡΩΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΑΓ.  ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018 – 2019 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 1. ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  1 - 2  Α 2. ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  2 - 3  Β 3.  ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ      ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ          0...

Administrator - avatar Administrator 07 Νοε 2018 Hits:5257 Αγωνιστική 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

    Α - Επικυρώνονται τα αποτελέσματα των Φ.Α Κυπέλλου Ερασιτεχνών (1η Τοπική Φάση) 2018 -2019 της    02 & 04 /11/2018 που είναι: Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ 1. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ        ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ    0 – 1 ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 07 Νοε 2018 Hits:4194 Κυπελλο 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

    Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  26 - 27 /10/2018    Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ   1. ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 0 – 1 2. ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ   0– 2 3. ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ 3 – 0 4. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ    ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ 2 –...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 23 Οκτ 2018 Hits:5531 A' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

    Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  21 /10/2018 Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ 1. ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ 2 – 2  

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 23 Οκτ 2018 Hits:3939 Β' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο.

       

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 12 Οκτ 2018 Hits:2128 Νέα της ΕΠΣΣ

Ορισμός Τοπικής Επιτροπής Διαιτησίας

Γνωστοποιούμε ότι, κατά την συνεδρίαση του  Δ.Σ. της Ένωσής μας,  την Δευτέρα  01/10/2018, αποφασίστηκε σύμφωνα με το άρθρο 8 παρ.1 του Κανονισμού Υλοποίησης και Εφαρμογής Συστήματος Διαιτησίας,  ο διορισμός της...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 03 Οκτ 2018 Hits:116 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ

Ενημερώνουμε, ότι, οι προγραμματισμένοι  αγώνες  Πρωταθλημάτων Α΄- Β΄ Κατηγορίας  και Πρωταθλήματος Υποδομής του Σαββατοκύριακου 29 -30/09/18  , αναβάλλονται λόγω πρόβλεψης δυσμενών καιρικών συνθηκών που θα επικρατήσουν στον Νομό μας.  Οι...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 28 Σεπ 2018 Hits:305 Νέα της ΕΠΣΣ

Α' κατηγορία Σάμου 2018-2019

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ   ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ   Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100   Τηλ: 22730-27794,   Fax: 22730-24577   www.epssamou.gr   e-mail: eps@otenet.gr                                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                               2018-2019       ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ                                                                Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ         ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ   ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:8110 Αγωνιστική 2018-2019

Β' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

   ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ  ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100  Τηλ: 22730-27794,   Fax: 22730-24577  www.epssamou.gr   e-mail: eps@otenet.gr                                     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                                               2018-2019       ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ                                                                  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ           ...

Administrator - avatar Administrator 03 Σεπ 2018 Hits:6512 Αγωνιστική 2018-2019