Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σάμου

Έτος Ίδρυσης 1951

Α' κατηγορία Σάμου 2018-2019 Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 00:00

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ

  ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

  Αφών Πούλμαν 17, Σάμος 83100

  Τηλ: 22730-27794,   Fax: 22730-24577

  www.epssamou.gr   e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

                                  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

                                              2018-2019       ΚΑΝΟΝΙΚΗ  ΠΕΡΙΟΔΟΣ

                                                               Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

   Α/Α     ΗΜΕΡ.        ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ         ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                       ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

          1  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                     -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                   -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    4                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

          2  η αγωνιστική

    1                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    3                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    5                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

          3  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    2                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    5                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

          4  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

          5  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    2                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                 

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    5                                                                   ΑΕ ΒΑΘ ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                        -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

          6  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

          7  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    2                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

          8  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    2                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    5                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

          9  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

        10  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    3                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    5                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

        11  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    2                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    3                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    5                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

        12  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

    3                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

        13  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    2                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

    3                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    5                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

        14  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    3                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    4                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    5                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

        15  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    5                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ

        16  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

    2                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    3                                                                   ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ                      -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    5                                                                   ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ                             -ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

        17  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ                                 -ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ     

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ

    3                                                                   ΑΟ ΣΑΜΟΥ                                  -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

    4                                                                   ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ                       -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    5                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

        18  η αγωνιστική

    1                                                                   ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                              -ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ

    2                                                                   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ                                 -ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ

    3                                                                   ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ                          -ΑΟ ΣΑΜΟΥ

    4                                                                   ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ                        -ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ

    5                                                                   ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ                                   -ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 03 Σεπτέμβριος 2018 09:02
 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ –ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 19/01/19 12:00 ΕΥΔΗΛΟΥ ΤΣΑΡΝΑΣ ΣΚΟΥΔΡΙΑΝΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ  ΙΚΑΡΟΣ – ΑΟ ΣΑΜΟΥ 19/01/19 12:00 ΑΓ ΚΗΡΥΚΟΥ ΤΣΙΜΠΡΙΔΗΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ–ΦΟΙΝΙΞ 20/01/19 14:30 ΣΑΜΟΥ ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ–ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 20/01/19 14:30 ΚΟΝΤΑΚΑΙΪΚΩΝ ΚΩΝΣΤ/ΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 18 Ιαν 2019 Hits:11854 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

  ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ Πειθαρχική Επιτροπή ΠΡΑΚΤΙΚΟ 12ο Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΣ κατά τη συνεδρίαση της, την Τετάρτη  16/01/19 αποφάσισε  : Επιβάλλει  Ποινή αποκλεισμού και χρηματική σε ποδ/στές ως εξής :   ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 17 Ιαν 2019 Hits:6995 Νέα της ΕΠΣΣ

Πρακτικό Επιτροπής Πρωταθλημάτων - Κυπέλ…

      ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ Επιτροπή Πρωταθλημάτων – Κυπέλλου     ΠΡΑΚΤΙΚΟ 14ο Το Δ.Σ. της ΕΠΣΣ   κατά τη συνεδρίασή του, την Δευτέρα  14/01/2019 επικύρωσε την από  14/01/2019 απόφαση της Επιτροπής Πρωτ/των – Κυπέλλου  όπως  παρακάτω...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 17 Ιαν 2019 Hits:5393 Νέα της ΕΠΣΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

       Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ     ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  – ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ        ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/19 12:00 ΕΥΔΗΛΟΥ   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  –  ΑΟ ΣΑΜΟΥ     ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/19 12:00 ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ   –  ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ    ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 15 Ιαν 2019 Hits:5596 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ

      ΥΠΟΔΟΜΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ)    8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  15/12/2018  Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ   ΤΕΡΜΑΤΑ 1. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 4 – 0 2. ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΑΟ ΣΑΜΟΥ  1– 14 3. ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 2 – 3  

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 03 Ιαν 2019 Hits:4729 Πρωτάθλημα Υποδομής Ομίλου Σάμου 2018-2019

ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΗ Δ.Σ. ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

    α) Το  Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΠΣ ΣΑΜΟΥ κατά την συνεδρίασή του, την  Παρασκευή    28-12-18 αποφάσισε, έπειτα από την παραίτηση του μέλους του ΔΣ, Κυπριανού  Παπακωνσταντίνου   (Αναπληρωτή Γεν. Γραμματέα), την αντικατάσταση...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 03 Ιαν 2019 Hits:355 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ Α- Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Ενημερώνουμε, ότι οι προγραμματισμένοι  αγώνες  Πρωταθλημάτων, Α΄ Κατηγορίας 9ης Αγωνιστικής  και Β΄ Κατηγορίας 3ης Αγωνιστικής της 15-16/12/18,  αναβάλλονται λόγω ανωτέρας βίας   και θα επανορισθούν σε άλλη ημ/νία. Οι αγώνες του...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 14 Δεκ 2018 Hits:472 Νέα της ΕΠΣΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

    Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  08 /12/2018    Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ   1. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    0 – 0 2. ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  10 – 0     

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 11 Δεκ 2018 Hits:5713 A' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 20…

      ΥΠΟΔΟΜΗ (ΟΜΙΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ )   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01 /12/2018   Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ 1. ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 7 – 1 3 – 0  

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 05 Δεκ 2018 Hits:1048 Πρωτάθλημα Υποδομής ομίλου Ικαρίας 2018-19

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ    Το Δ.Σ. της ΕΠΣ Σάμου, προκειμένου να διαπιστώσει την ύπαρξη ενδιαφέροντος και να προγραμματίσει ανάλογα τη διοργάνωση Σχολής Διαιτησίας Ποδοσφαίρου στη Σάμο  με σκοπό την ανάδειξη νέων...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 04 Δεκ 2018 Hits:1660 Νέα της ΕΠΣΣ

ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Με οδύνη ο αθλητικός κόσμος του νησιού μας, πληροφορήθηκε τον πρόωρο και αναπάντεχο  χαμό, του επί σειρά μέλους του Δ.Σ. της Ένωσης μας, Εμμανουήλ Παπαγεωργίου . Ο Πρόεδρος και τα...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 23 Νοε 2018 Hits:77 Νέα της ΕΠΣΣ

Κύπελλο 2018-2019

  ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΣΑΜΟΥ ΚΛΗΡΩΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΑΓ.  ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2018 – 2019 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΩΔΙΚΟΣ 1. ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  1 - 2  Α 2. ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  2 - 3  Β 3.  ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ      ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ          0...

Administrator - avatar Administrator 07 Νοε 2018 Hits:5385 Αγωνιστική 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

    Α - Επικυρώνονται τα αποτελέσματα των Φ.Α Κυπέλλου Ερασιτεχνών (1η Τοπική Φάση) 2018 -2019 της    02 & 04 /11/2018 που είναι: Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ 1. ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ        ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ    0 – 1 ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ...

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 07 Νοε 2018 Hits:4319 Κυπελλο 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

    Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)  21 /10/2018 Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΟΜΑΔΑ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΤΕΡΜΑΤΑ 1. ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ 2 – 2  

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 23 Οκτ 2018 Hits:4035 Β' Κατηγορία Σάμου 2018-2019

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο.

       

ΕΠΣ Σάμου - avatar ΕΠΣ Σάμου 12 Οκτ 2018 Hits:2247 Νέα της ΕΠΣΣ